.

.

Замена на Проектор гола сијалица VLT-HC910LP за HC1100 /HC1500 /HC1600/HC3000/HC3000U/HC3100/HC910/HD1000U

Замена на Проектор гола сијалица VLT-HC910LP за HC1100 /HC1500 /HC1600/HC3000/HC3000U/HC3100/HC910/HD1000U

DEN 1728.00
DEN 1920.00

Од стоката
Во магацинот

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.
Производ Вовед
Articel Бр. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот.Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошен контакт или e-mail одговор ќе се обезбеди.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Позитивна повратна информација(s) ќе биде само испратени по трансакција е завршена, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager откако ќе го потврдите вашата цел. Негативни Повратни информации не се решат проблемите. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
bipu
Број На Модел На:
HC1100 /HC1500 /HC1600/HC3000/HC3000U/HC3100/HC910/HD1000U
Производи во категоријата