.

.

OSIDEN 5M 20Led Ратан Топката LED String Светлина Топло Бела Бајка Светлина Празник на Светлината За Партијата Божиќ Свадба Декорација

OSIDEN 5M 20Led Ратан Топката LED String Светлина Топло Бела Бајка Светлина Празник на Светлината За Партијата

DEN 325.92

Од стоката
Во магацинот

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Имате 15 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Фенери Led диоди Денот на Вљубените Светла Крем Топло Бела Ратан Топката Самовила String за Свадби или Градина Празник Декорација светла
Опис :
Памук топка со дијаметар : 12mm
должина : 5m
напон : 220 v or110v (Забелешка , Ако треба 110v , ве молиме оставете порака . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. или ние ќе ги испрати 220v)
LED количина : 20pcs
Нето Тежина : 150g
Пакет Тежина : 180g
Големина : 12*13*5 CM
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
EU Plug 220V, US Plug 110V
Употреба:
празник
Напон:
220V
Гаранција:
2year
Глава Број:
51-100 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
OSIDEN
Извор На Енергија:
AC
боја:
Бела
Број На Модел На:
Божиќ светлина
Должина:
500cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
LED string светлина
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Музика:
Никој
Повод:
Плоштад
сертификација:
CCC
Приклучете Го Опашка:
No
Тело Материјал:
Бакар
База Тип:
празник на светлината
Тип На Батерија:
Led Стрингови Топка
Wattage:
0-5w
Кутиите на двата краја:
ЕУ/САД
Напон:
220V/110V
Должина:
5M
светилка монистра:
20LEDs
Стил:
LED string светлина
боја на светлина:
бело топло (2800-3500k)
Употреба:
празник украси, свадба се облекуваат соба, раѓање
Применливи празници:
Божиќ, ноќта на Вештерките, за Нова Година, за Денот на Вљубените
Тело Материјал:
Други
Производи во категоријата