.

.

CHIZIYO 1PC Maybach Дизајн S Класа Автомобил Вратот Седиште Мека Перница Велур потпирачи за глава ги Опфаќа

CHIZIYO 1PC Maybach Дизајн S Класа Автомобил Вратот Седиште Мека Перница Велур потпирачи за глава ги Опфаќа

DEN 666.00
DEN 708.00

Од стоката
Во магацинот


Функција
Топ автомобилската потпирачи за глава, првиот-класа на квалитетот на воздухот. Супер меки и удобни. Maybach S-Класа потпирачи за глава.
Превозот И Товарни :
Товарни :
Време на испорака за 7-18 работни дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата.
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен Фидбек и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот (НСД), кои се од витално значење за растот на нашиот мал бизнис.
Покрај тоа, ве МОЛИМЕ да НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени.

Таа е поголема од информацијата

Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Бренд Име:
CHIZIYO
Материјал:
Вештачки Кадифен
NO:
A288
БР.1:
80
Количина:
1pc
Големина:
28X22X5cm
Одговараат на:
97% Автомобил
Производи во категоријата