.

.

Мини Автомобили Пластични Backhole DIY Бебе копчиња за шиење/accessories/занает

Мини Автомобили Пластични Backhole DIY Бебе копчиња за шиење/accessories/занает

DEN 51.00
DEN 57.12

Од стоката
Во магацинот

Нови Производи Бои : Мешани Големина : 17*10мм Количина : 50pcs или 100 PCS

Таа е поголема од информацијата

Големина:
50pcs, 100pcs
Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
072003
Техника:
бисер
Обликот:
Лента
Пластични Тип:
ПВЦ
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата