.

.

1100400-ED01 Врати цевка собранието за GREATWALL HAVAL 4D20 ENIGINE

1100400-ED01 Врати цевка собранието за GREATWALL HAVAL 4D20 ENIGINE

DEN 528.00

Од стоката
Во магацинот


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Item Type Врати цевка собрание
Бренд Име KLORY БРЕНД
Нема. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 15 цм
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Објектот Тежина 0.3 kg
АПЛИКАЦИЈАТА кинескиот ѕид
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ 1100400-ED01
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад .Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
KLORY
Профил Агол:
1
Специјални Функции:
1
Теренот Линија Локација:
1
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
Појас За Висина:
1
Ширината На Забниот Корен:
1
Материјал Тип:
1
Опрема Висина:
1
Отпорност На Топлина:
1
Тип:
1
Линеарна Брзина:
1
пропусниот опсег:
1
Тој Корен Радиус:
1
Совет На Забот:
1
Текстурата на материјалот:
1
кориснички:
1
Теренот:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
1
Другиот Дел Број:
1
Производи во категоријата