.

.

Бесплатен превозот 500 Компјутери/Многу M3*8 челик со 304 од не ' рѓосувачки челик само прислушување завртки крстот вдлабнати филипс само прислушување завртки

Бесплатен превозот 500 Компјутери/Многу M3*8 челик со 304 од не ' рѓосувачки челик само прислушување завртки

DEN 592.00
DEN 650.40

Од стоката
Во магацинот

Но, поради различни политики во различни земји, па ве молиме да се разбере. (Освен некои земји)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Ние само брод да се потврди цел адреси. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија.
За целата продажба, ние ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
Овие навртки/ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија. Животна средина-пријателски, нема загадувањето, висока цврстина. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M3
Должина:
8mm
Бренд Име:
QYE
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
500-799Pcs
Број На Модел На:
е приспособен
is_customized:
Yes
Димензии:
М3*8
MOQ:
500pcs
Големина:
M3
Должина:
8mm
Тип На Единица:
многу (500 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.39kg (0.57lb.)
Пакет Големина:
13cm x 11cm x 3cm (3.94in x 3.15in x 2.36in)
Производи во категоријата