.

.

Спортски Танц Чевли За Дами Возрасни Латински Чевли За Танцување Плоштадот Патики Модерни Чевли Dichotomanthes Крајот Со Очила Жените Чевли

Спортски Танц Чевли За Дами Возрасни Латински Чевли За Танцување Плоштадот Патики Модерни Чевли Dichotomanthes

DEN 1058.00
DEN 2034.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 3
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
ruimo
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
кожа
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Ниво На Пракса:
Напредни
Outsole Материјал:
Гума
Производи во категоријата