.

.

44917602 44917601 44917608 44917603 Тонер за Принтер Чип За OKI B431 OKIB431 Okidata Б 431 MB 401 491 MB401 MB491 Кертриџ чипови

44917602 44917601 44917608 44917603 Тонер за Принтер Чип За OKI B431 OKIB431 Okidata Б 431 MB 401 491 MB401

DEN 278.40

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите. Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ве молиме потврдете го и забелешка што е дел не.44917602 44917601 44917608 44917603 Тонер за Принтер Чип За OKI B431 OKIB431 Okidata Б 431 MB 401 491 MB401 MB491 Кертриџ чипови Детали за Производот :
Боја : Црна
Страница Принос : 12,000 Страници
Верзија : ЕУ/AM или TW/KR
Чип тип : Тонер Чип
Чип Модел : B431
Функција : Компатибилни Нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.
Производ Слика :
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ви благодариме!
3. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. треба точно кога ќе го купите , тогаш можеме да им понудиме на правото чипови за вас.

Таа е поголема од информацијата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
B431
Компатибилен Бренд:
OKI
Чип Вид:
тонер чип
боја:
Црна
Региони:
ЕУ/AM или TW/KR
Страница Принос:
Црна
Количина:
2 парчиња/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Okidata B431 MB401 MB491
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
ОЕМ Кодот:
44917602 44917601 44917608 44917603
Производи во категоријата