.

.

6cm 5g Риболов Попер Мамка 5 Компјутери/многу Mepps Риболов Намамат Врвот Вода Тешко Wobbler Нови Peche Leurre Souple

6cm 5g Риболов Попер Мамка 5 Компјутери/многу Mepps Риболов Намамат Врвот Вода Тешко Wobbler Нови Peche Leurre

DEN 228.00

Од стоката
Во магацинот


Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Не-препорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >5$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух Mail
100% 3 D дизајн.
100% висок квалитет.
Крапот Риболов L

Таа е поголема од информацијата

боја:
мешана боја
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
0717000002
стил:
попер намамат
Кука големина:
8#
Производи во категоријата