.

.

Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Раководител Светлината се Префрлите на Контрола Рамка Покрие Трим 2 парчиња Сјајни За BMW X6 F16 2015

Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Раководител Светлината се Префрлите на Контрола Рамка Покрие Трим 2 парчиња

DEN 887.00
DEN 1056.00

Од стоката
Во магацинот


7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена.
Производ компатибилност :
За BMW X6 F16 2015
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направен Од Високо Алуминиум Легура inculde : 2 парчиња Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време. состојба. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Благодарение толку многу. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет. Лесна Инсталација,потребно делови е во прилог. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Никој
Материјал Тип:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
Внатрешни Работи Украси
Производи во категоријата