.

.

За Toyota Highlander 2007~2013 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Стерео Аудио Hi-Fi Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI

За Toyota Highlander 2007~2013 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Стерео Аудио Hi-Fi Радио Оригинален

DEN 15438.72

Од стоката
Во магацинот

За Toyota Highlander 2007~2013 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Стерео Аудио Hi-Fi Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА
За Toyota Highlander 2007~2013 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Стерео Аудио Hi-Fi Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа. Без данок.0
Фреквенција 2.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.
Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Купувачот Трошоци враќање превозот цена.6 GHz
Мапата Решение 1024 Up
WIFI
Напојување Vcc_3.
Ако имате вашиот пакет вредност барање, ве молам да ми кажете.8 V
Максимална излезна моќност 4*45 W
Vidio излез спектар 1.
Начин На Плаќање :
За Превозот :
Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_US
Можете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.2 V(75Ω)
Компатибилни DVD Диск/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
Тест Напон 13.
Повратни информации :
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Не е голема добивка, ние ќе се намали, но не укажуваат на тоа премногу.
Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачите.
4) Европска Земји купувачот , ние ќе испрати пакет со DHL/ЕМС.
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.

Таа е поголема од информацијата

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функционалност,Поддршка Може Да-Автобус
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Din:
Двојно Din
Highlander-Година:
2010,2009,2011,2007,2008,2013,2012
OSD Language:
Турски,Шпански,Руски,Фински,Француски,Португалски,Тајландски,Кинески (Поедноставен),Руски,Кинески (Традиционалните),Арапски,Германски,Англиски
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Highlander
Објектот Тежина:
5.4kg
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Built-in GPS,Bluetooth,Екран на Допир
RAM меморија:
1G
Резолуција:
1024*800
Од Моќ:
40
Бренд Име:
Liislee
Макс Надворешна Меморија:
64g
ROM:
16g
Оперативен Систем:
Андроид
Име На Модел:
За Тојота Vios / Belta 2007~2017
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
8
Материјал Тип:
собранието
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Интерфејс:
оригиналниот
Објектот Големина:
35cm * 26cm * 20cm
Производи во категоријата