.

.

CIDY 5Pcs Бело печатење на жолта за DYMO 3D Xpress Втиснување 9mm*3m Етикета за Втиснување Етикета на Одлуки ЗА DYMO 1610/1575/1540

CIDY 5Pcs Бело печатење на жолта за DYMO 3D Xpress Втиснување 9mm*3m Етикета за Втиснување Етикета на Одлуки

DEN 408.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот


9mm x 3м компатибилен DYMO 3 D S0847720 Жолта Пластична Втиснување Етикета Ленти
Нашите Производи :
Нашите Услуги
1) Одличен квалитет
2) најмногу конкурентна фабрика цена
3) Флексибилен начин на плаќање рок
4) Брза испорака
5) Брза и ефикасна услуга на клиентите
6) 24 часа,' service онлајн
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние сме многу apreciated на вашите повратни резултати и ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ако имате било каков сомнеж, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви даде најдобар одговор.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
печатач лента
Број На Модел На:
S0847740
Големина:
110*90
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
Y
Компатибилен Бренд:
Брат
Производи во категоријата