.

.

Водоотпорен Мотоцикл Данок Цевка Диск Цилиндрични Носителот Рамка Хартија возило табличка цевка за мотор

Водоотпорен Мотоцикл Данок Цевка Диск Цилиндрични Носителот Рамка Хартија возило табличка цевка за мотор

DEN 364.00
DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот


Опис : 100% сосема нов. Водоотпорен,со безбедни завртка завршува. Може да се подвиткано далеку лесно, кој се одвојува, со шрафцигер. Спецификација : Боја : Црна Вкупна должина : 11cm Цевка со дијаметар : 2.5 cm Материјал : Алуминиум и акрилни Пакет се Вклучени : 1 X Мотоцикл Цевка Данок Диск Носителот 1 X Шрафцигер Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина. Ако не сте задоволни со било аспекти на нашите производи или услуги, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и решавање на било какви проблеми за вас. На shippment ќе се организира во рок од 48 часа,само 10% од нашите производи се подготвени во 3-6 работни дена. Бесплатен Превозот за e-пакет или Кина Пост Воздух Mail Екстра пари, потребно е да се плати за изразат испорака.Пред да плаќаат за цел, Pls контактирајте ја нашата интернет услуги на клиентите претставник. Ве молиме да ни остават заврши испорака адреса, Особено руски купувачот,ве молиме потврдете да го оставите вашето име и презиме. Поради празниците, логистика, времето, царински преглед,пратката ќе пристигнат подоцна, Овие не се контролира фактори, ве молам, разберете,Ние ќе го цениме вашето разбирање. Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена поради лични причини : превозот надомест е платена од страна на купувачот, pls испрати назад на пратката во рок од 7 дена и одржување на објектот неискористени.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Дијаметар:
2.6cm
Објектот Висина:
2.6cm
Тип На Објект:
Топ Случаи
Специјални Функции:
Универзална етикета данок цевка
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Ширина:
2.6cm
Објектот Тежина:
0.09kg
Бренд Име:
IZTOSS
Материјал Тип:
Plexiglass + алуминиум алуминиумски материјал
Производи во категоријата