.

.

За Ricoh Savin Gestetner Lanier B234-3564 B2343564 Тапан Чистење на Ножот,За Toshiba E СТУДИО 1101 1351 901 Копир Wiper Сечилото

За Ricoh Savin Gestetner Lanier B234-3564 B2343564 Тапан Чистење на Ножот,За Toshiba E СТУДИО 1101 1351 901

DEN 1677.60

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 5 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен Тапан Чистење Ножот За Ricoh ПРАТЕНИК 1100 1350 1356 1357 9000 Тапан Чистење на Ножот/Wiper Сечилото/Чистење на Ножот,Направени Во Кина За Ricoh Aficio ПРАТЕНИК 1350 1356 1357 1380 9000 Копир B234-3564 ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Број На Модел На:
1101 1351 901
Тип:
Други
Печатач Делови:
Тапан Чистење На Ножот/ Wiper Сечилото / Чистење На Ножот
Производи во категоријата