.

.

JLI МОЖЕ да се Жени Гроздобер Облека цреша печати Пеперутка Ракав V Деколте, belted женска облека плус големина ретро 50-ти Лето партија фустани

JLI МОЖЕ да се Жени Гроздобер Облека цреша печати Пеперутка Ракав V Деколте, belted женска облека плус големина

DEN 1115.00
DEN 1570.08

Од стоката
Во магацинот


100% Сосема Нов Со Ознака Тежина : 400g (приближно). 3 Боја стил : Црна,Сина,Бела Материјал : Полиестер Јака : V деколте Ракав : Краток Ракав Должина : Midi Декорација : појас Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Пакет Содржина : 1*Фустан Одговара за Лето,на Пролет,Есен Овој фустан без petticoat
Азија
Големина НАС
Големина Должина Биста Рамо Ракав Половината S 4-6 101cm 84cm - - 67cm М 6-8 102cm 89cm - - 72cm L 10-12 103cm 94cm - - 77cm XL 14-16 104cm 99cm - - 82cm XXL 18-20 105cm 104cm - - 87cm XXXL 22-24 106cm 109cm - - 96cm Внимание : големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не одберете derectly според вашите навики.
Плаќање Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да се плати за нарачката во рок од три дена . Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напишал на ред, па pls дајте ни право адреса, пред да се испрати парцела можете да ја промените адресата, и ако сакате да го промените, мора да контактирате со нас на прво место. Ние прифаќаме Alipay (зачувам), Кредитна Картичка, Western Union. Враќање&Наплата мора до 7 дена од денот на приемот да побара наплата или размена за нов еден во случај ако добиете дефектен производ. Може да има ситуации кога ќе примите предмети кои се различни од описи. Во таков случај, ви препорачуваме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи вас. Вашите задоволства се важни за нас и ние го цениме нашата соработка многу.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
JLI МОЖЕ ДА
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Полиестер,Spandex
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Име:
Одри Hepburn фустан
Стил:
50-тите,60-тите
Тренд:
Модата,Домот
Пакување:
1*фустан,
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL
Повод:
Партија
Шема:
Печати
боја:
Црна,Сина,Бела
weigth:
За 0.40 kg
Место:
Кина
Производи во категоријата