.

.

FEELCOOL 16*1.75 Велосипед Солидна Гуми 16 Инчни Гуми Електричен Велосипед Гуми Висок Квалитет Гумени Црни 16x1.75 Гуми

FEELCOOL 16*1.75 Велосипед Солидна Гуми 16 Инчни Гуми Електричен Велосипед Гуми Висок Квалитет Гумени Црни

DEN 1094.00
DEN 1215.84

Од стоката
Во магацинот


1. Ако постои било каков проблем со плаќањето, ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас преку Messager. Ние ќе ви одговори и да дознаам начин како е можно поскоро.
2. Ве молиме да се заврши процесот на плаќање веднаш откако ќе го стави на ред. Ние испорачуваме на објектот по плаќање.
3. Имате вашиот објекти во пакет цена што можете да ги купите повеќе парчиња во исто време. Контакт со нас и да добиете пониска цена.
1. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет! Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Messager. Ние ќе ви одговори во еден работен ден. Ние и ветуваме да се справи со проблемот добро и бидете среќни.
2. За квалитетот проблем, ние обезбеди 100% наплата.
3. Ако имаат тенденција да се вратат или да го замени предметот за други проблеми, ние се (делумно) плати испорака такса, според природата на проблемот.
1. Ве молиме да ни даде на пет-започнете со повратни информации ако сте среќни со купување.
2. Тоа ќе биде многу благодарен ако можете да споделувате слики на објектите во повратни информации.
3. Ве молиме не го ни даде негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние и ветуваме да се реши било каков вид на проблеми онолку колку што ќе контактирајте со нас.

Таа е поголема од информацијата

боја:
electirc автомобил гума
Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX,Круизери
Број На Модел На:
16*1.75
Тип:
гума
Големина:
16
Бренд Име:
FEELCOOL
Ширина:
1.75
Производи во категоријата