.

.

jingyuqin 3 Копчиња Автомобил Силикони Копче за Капакот Стил Случај Покрие Фоб Школка За Ауди A1 A3 Q3 Q7 R8 A6L TT Копче Случај на Четири Кола Стил

jingyuqin 3 Копчиња Автомобил Силикони Копче за Капакот Стил Случај Покрие Фоб Школка За Ауди A1 A3 Q3 Q7 R8

DEN 44.00
DEN 56.16

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
силиконска маска за вашиот Автомобил копчињата !
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : Силикон
Боја : шоу на слика
Копче : 3 Копчиња
Користење на логото : никој
Тежина : 12g
Fitment :
За Audi A1 A3 Q3 Q7 R8 A6 L ТТ
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналните ставки изгледа иста како нашата слика шоу.
Нашите производи продажба точка :
Храна одделение силиконски материјал.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Цел Совети :
Ние имаме многу боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакет incclude :
1 x Силикони случај
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Силика Гел
Производи во категоријата