.

.

FOCALLURE 27 Бои мат кармин водоотпорен долготрајни лесен за користење козметички усни шминка

FOCALLURE 27 Бои мат кармин водоотпорен долготрајни лесен за користење козметички усни шминка

DEN 93.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : Богата со Витамин Е Навлажнувачки долготраен Мирис слободни Детали : Brand new Нето Тежина : 3/1 g/FL.ОЗ Со Мало Пакет Состојки : Polybutene, Octyldodecanol, Хидрогенизирани Polyisobutene, Caprylic/Capric Триглицериди, Cera Microcristallina, Полиетилен, Dicalcium Фосфат, Stearalkonium Бентонит, Ceresin, Мика, Пропилен Карбонат, Силициум Silylate, Tocopheryl Ацетат, Етил Vanillin, Pentaerythrityl Tetra-ди-т-butyl Hydroxyhydrocinnamate. Може да Содржи : CI 15850, CI 45410, CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 42090, CI 15985, CI 77891. Квалитетот Сигурна Гаранција за Производство Лиценца : XK16-108 8222 Здравје Лиценца : ГД FDA (2008) Извршен Стандард : QB/T1977-2004 година

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Кармин
НЕТО-WT.:
3g
Големина:
Full Size
Состојка:
Минерални
Бренд Име:
FOCALLURE
Корист:
Други
Количина:
1Piece
Број На Модел На:
16063
Производи во категоријата