.

.

QiuMei 20cm Должина Mink Крзно Ракавици&Белезници Најновите 2017 руската Вистинско Крзно Ракавица Зима Природни Плетени Mink Крзно Ракавица за Жени

QiuMei 20cm Должина Mink Крзно Ракавици&Белезници Најновите 2017 руската Вистинско Крзно Ракавица Зима Природни

DEN 1584.00
DEN 2879.52

Од стоката
Во магацинот

Превозот информации : 1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање.Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра serveice за вас,ние мислиме дека секој проблем може да
се реши ако ние conmmunicate со едни со други. Превозот Методи На цел цена Очекувано Време на Испорака Кина Пост Обичен Мал Пакет 15-60 дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 5-200 15-60 дена epacket 5-200 10-18 дена ЕМС ≥ 200
10-25 дена DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 дена
Забелешка : бидејќи не можеме контрола на превозот време,понекогаш стоката heve некои проблеми на патот на вашата земја,ве молиме да не грижете се,
тоа е nomal,ве молиме почекајте неколку дена,или контактирајте со нас directely,ние ќе ги провери тоа за вас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуга, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации,вашиот fedback е многу важна за нас. •Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За повратни информации :
1.
Материјал : Вистински Mink Крзно
Големина : 20cm должина
Топло совети за вистинско крзно производ : 1 About лебди крзно : Постојат некои лебди крзно на стоки откако ќе ги добијат, ќе може да се тресат нив или засвири нив по воздушен компресор за да се избегне лебди крзно падна на вашето тело.За чистење вистинско крзно производот :
Вистински крзно производот не се погодни за перење,ќе е подобро да се todry-чиста, ако треба cleanthe
најдобар начин дека се тоа да професионални перење продавница да се мијат. Превозот време refrence,ве молиме проверете. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.
Да ги следите нас, ве молиме 1) Додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) Ознака нашата продавница; 3) И да се сподели со вашите пријатели.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Бренд Име:
QiuMei
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно
Број На Модел На:
pc-020
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Вистински mink крзно ракавици
Пол:
Женска крзно ракавица
Стил:
Зимски ракавици за девојки
Производи во категоријата