.

.

Топла Slae Година Нови Модни Крстот Печати Leggings Памук Esportivos Панталони Тенок Беше Тенка Молив Панталони Calzas Mujer Leggins BG643

Топла Slae Година Нови Модни Крстот Печати Leggings Памук Esportivos Панталони Тенок Беше Тенка Молив

DEN 643.00
DEN 714.72

Од стоката
Во магацинот

Царинските надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.
Ова е меѓународен испорака , превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Ви благодариме за вашата посета!
Имајте пријатен ден!
. Ви благодариме за вашето разбирање. Повратни информации
Ако постои било каков проблем што го направи не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас (преку порака/ трговија manager/ e-mail ) пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации; ние дефинитивно ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни повторно. Ние брод секој ден освен викенд и јавен Празник во Кина.
Ние се комбинираат за испорака за вас, ако се купат повеќе од еден предмети.Сите бесплатен превозот методи се во нашите опција стандардно. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.висок квалитет, уживаат висок углед во нашите клиенти. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања,pls ве молиме контактирајте со нас Ali Express ,Ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро!
1. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ние ќе испраќате нови производи секоја недела! Pls се обрне вниманието на новопримените секогаш. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BG643
Шаблон Тип:
Крстот
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Памук,Поли,Полиестер
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
AINIAINI
боја:
Бела,Темно сива
Карактеристики:
Тенок Тенка.Анти-оф свила, дише
Стил:
Корејската
дизајн:
Молив панталони/нозе панталони
Популарната Елемент:
Асиметрија, печатење/боење и печатење
Производи во категоријата