.

.

SafetyPacking(Level4) 3.7 V литиум полимер батерија 702025 072025 MP3 Bluetooth слушалки безжични слушалки безжичен глушец 300mAH

SafetyPacking(Level4) 3.7 V литиум полимер батерија 702025 072025 MP3 Bluetooth слушалки безжични слушалки

DEN 804.00

Од стоката
Во магацинот


Безбедност Пакување ( Ниво 4) 3.7 V литиум полимер батерија 702025 072025 MP3 Bluetooth слушалки безжични слушалки безжичен глушец 300 m Ah
Со Батеријата Заштита Одбор :
-Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита
Безбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Анти-статички торба)

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MFR3_TL01_702025_300
Бренд Име:
ZhiYuSun
Капацитетот На Батеријата:
600 MAh
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Поставете Тип:
Количина:
Функција:
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Безбедност Пакет Рачката:
Производи во категоријата