.

.

Домашно МИЛЕНИЧЕ Професионални 10 Групи/30Pcs 2D Bling Стрела Убаво Ласерски Рефлексивни Пикадо Опашка Лет

Домашно МИЛЕНИЧЕ Професионални 10 Групи/30Pcs 2D Bling Стрела Убаво Ласерски Рефлексивни Пикадо Опашка Лет

DEN 111.00
DEN 150.72

Од стоката
Во магацинот


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 2 D Ласерски Рефлексивни 3 парчиња по шема,10 модели,додадете до 30 парчиња. Материјал : ПЕТ Големина : стан.4.3cmx3.5cm/1.69"x1.38" Боја : Како на слики прикажани Количина : 30 Компјутери(10 групи, секоја група содржи 3 летови) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 30 Pc x Стрела летови (без мало пакет)

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Пикадо
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
2S4235
Големина:
Материјал:
Производи во категоријата