.

.

1pcs JJ-D9 220V Photosensitive Портрет Флеш Печат Машина за Полнење Selfinking Печат Изработка на Печат Систем

1pcs JJ-D9 220V Photosensitive Портрет Флеш Печат Машина за Полнење Selfinking Печат Изработка на Печат Систем

DEN 3352.00
DEN 3528.00

Од стоката
Во магацинот


1pcs 220 V Photosensitive Портрет Флеш Печат Машина
Комплет Selfinking Печат Изработка На Печат Систем
Сликата покажува :
Карактеристики :
Оваа машина е широко се користат во цртан филм печат,индивидуалност печат,
не-мејнстрим печатот
по повод одбележувањето печат,гранка печат ,рекламирање печат,продавница пакет печат,
испита печат ,,слика печат ,животински печат,свадба, прослава печат ,
покана за печат,роденден печат,подарок печат,и други DIY Печат

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
JJ-D9
Состојба:
Нови
Напон:
220v
моќност:
80W
изложеност област:
110*60MM
Производи во категоријата