.

.

Бесплатен Превозот Црвено Бакар 9 kW, 220V/380V, Греење Елемент У Облик на DN40(47mm). Електрични Апарати Цевка Грејач За Резервоарот За Вода

Бесплатен Превозот Црвено Бакар 9 kW, 220V/380V, Греење Елемент У Облик на DN40(47mm). Електрични Апарати Цевка

DEN 2400.00

Од стоката
Во магацинот


Црвено Бакар 9 k W, 220 V/380 V, Греење Елемент У Облик на DN40(47mm). Електрични апарати Цевка Грејач За Резервоарот за Вода,Греење Дел Должина 300мм,Цевка со дијаметар од 8мм

Таа е поголема од информацијата

Техника:
Кастинг
Тип:
Капа
Материјал:
Бакар
Глава Кодот:
Хексагонални
врска:
Машки
Производи во категоријата