.

.

Лето Жените Сатен Вест Култури Блузи Без Ракави Екипажот Вратот Лабава Резервоарот Врвот Секси Мода 038-908

Лето Жените Сатен Вест Култури Блузи Без Ракави Екипажот Вратот Лабава Резервоарот Врвот Секси Мода 038-908

DEN 307.00
DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот


Лето Жените Сатен Вест Култури Блузи Без Ракави Екипажот Вратот Лабава Резервоарот Врвот Секси Мода
Вашиот објект е големина ќе се базира врз мерење на листата е големината на табелата. Сепак понекогаш Азија димензии се помали од Западен оние, вистинските големина на етикетата може да бидат различни, но мерења ќе одговара на табелата
Големина Информации
Големина
Должина
Градите
Рамо Ширина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
М
59.0
23.2
35.0
13.8
39.0
15.4
L
60.0
23.6
36.0
14.2
40.0
15.7
XL
61.0
24.0
37.0
14.6
41.0
16.1
Работи што треба да ги знаете :
Оваа точка е за една вест само и ги исклучува сите додатоци.
Ве молиме имајте во предвид дека ова е во Азија големината. Ве молиме проверете ги мерења внимателно пред донесувањето
купување како ние не сме одговорни за било која големина прашања!
Материјал : имитира свила
Боја : Црна, Шампањ, Сива, Црвена
Големина : M L XL
SKU : 038-908

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
038-908
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
MUMUYOU
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна, Chanpagne, Сива, Црвена
Големина:
M L XL
Производи во категоријата