.

.

Жените обетки Антички Долго tassel earring Дрвени монистра Круг Етничка Earings Накит Бохемски Обетки за жени

Жените обетки Антички Долго tassel earring Дрвени монистра Круг Етничка Earings Накит Бохемски Обетки за жени

DEN 71.00
DEN 88.32

Од стоката
Во магацинот


Производство Descrption Должина : 10.5 x 2cm Тежина : 6g Материјал : Алуминиум Природен камен
Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Бренд Име:
EXYNLON
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E020230
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
боја:
истата слика
фабрика:
Yes
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партијата; Подарок; Anniverrsary; Ангажман
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Класичен;Етнички;Романтични;Секојдневен;Fashion
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Продажба mothods:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Бесплатен превозот :
Кина пост
Производи во категоријата