.

.

4pcs/многу Wama 402030 200mAh Li-Полимер Полнење Заштитени 042030 3.7 V Полнење Батерии за Bluetooth Звучници MP3 MP4

4pcs/многу Wama 402030 200mAh Li-Полимер Полнење Заштитени 042030 3.7 V Полнење Батерии за Bluetooth Звучници

DEN 414.00
DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


4pcs/многу Wama 402030 200m Ah Li-Полимер Полнење Заштитени 042030 3.7 V Полнење Батерии за Bluetooth Звучници MP3 MP4
Предности :
1. Висока енергетска густина
2.Висок работен напон за еден батеријата клетки
3. Загадувањето-бесплатно
4. Долг циклус живот
5. Без мемориска ефект
6. Капацитет, отпор, Напон, платформа време конзистентност е добро
7. Со кратки-коло производство функција, безбеден и сигурен
8. Фабрика цена& Висок квалитет
9. Добро конзистентност, низок само празнење
10. може да се наплатат и да се користат за над 700 пати
Пакетот вклучува :
4 парчиња на 402030 3.7 V 200m Ah акумулатори.
Повратните информации
1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Превозот
1. Руски пријатели ве молиме да го пополните примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата.
2. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да pa y повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.
3. Сите батерија предмети се експлозивни предмети, превозот метод може да се промени кога пратката беше предаден, некои од пратката се превезува по железница или со авион, може да има доцнење во транзит, ве молиме контактирајте со нас откако пратката е во задоцнување.
За Нас
За било какви прашања и барање, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Фабриката екранот

Таа е поголема од информацијата

Номиналниот Напон:
3.7 V
боја:
200mAh
Тип:
Li-полимер
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
WAMA
Број На Модел На:
402030 / 042030
Батеријата Број:
4
Замена На Батеријата:
Yes
Замена На Батеријата:
Yes
Номиналниот Капацитет:
200mAh
Големина:
4.0x20x30mm
Функција:
402030 Батерија li-ion polymer батерии
Напон:
3.7V
Поддржува:
Пад на превозот и сопствени направени
квалитет:
Класа
Дебелина:
4.0 mm
Ширина:
20mm
Висина:
30мм
Други:
над задолжен за заштита на PCB
Производи во категоријата