.

.

150pcs Свадба Spandex Стол Sash Бендови Lycra Водат Стол ГОЛЕМ Лак Врски За Банкет Декорација на Настанот Партија

150pcs Свадба Spandex Стол Sash Бендови Lycra Водат Стол ГОЛЕМ Лак Врски За Банкет Декорација на Настанот Партија

DEN 6908.00
DEN 7675.20

Од стоката
Во магацинот

Спецификации
spandex lycra стол бендови еластична стол sash со тока за свадба
фабриката за снабдување/евтина цена
ниска MOQ и брза испорака
Професионални произведуваат & Најдобар квалитет
Здраво Пријатели, добредојдовте на нашата фабрика! Ние сме prefessional фабрика за производство на spandex стол бендови.
Ние може да обезбеди најдобар квалитет, конкурентна цена и брза испорака за вас!
Спецификации :
1. Spandex стол бендови е достапна во разни бои и големини. Ние имаме повеќе од 50 боја за да изберете.
2. Може да се направи големина, боја, форма, материјал, печатење на логото и пакување како по клиенти барање.
3. ОЕМ и ODM се добредојдени.
U може да темпо налог од нашата веб-страница директно. Pls се спомене боја у сакаат кога у место на цел.
1 цел да може да се меша со различни бои.
Вкупно има 9 бои.Pls изберете

Таа е поголема од информацијата

боја:
Прилагодено боја
Употреба:
Свадба,Банкет,Хотел,Дома
Бренд Име:
ZHANG ЦЕ ЈУН
Стил:
Обична
Големина:
30cm x 70cm
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
12
Шема:
Обична Обоена
is_customized:
Yes
Производи во категоријата