.

.

EasyUp Компјутер Биро со Рачка Седат Стојат Биро Столб Количка за Лаптоп Биро Стои Со Тастатура Фах Лаптоп/Надгледување на Носителот

EasyUp Компјутер Биро со Рачка Седат Стојат Биро Столб Количка за Лаптоп Биро Стои Со Тастатура Фах Лаптоп/Надгледување

DEN 7005.60

Од стоката
Во магацинот


Easy Up Висина Прилагодливи Целосно Собрани Седи/Стои Биро Слободни Кревање Со Рачка
Лесно : оди нагоре и надолу со леснотија во 2seconds со копчето Еден допир се седне и да се застане на функцијата за ергономски живот
Издржливи гас пролет за лесно прилагодување.
Рамна Површина : една рамна површина за ергономски удобност и зголемување на продуктивноста.
Голема : пространа десктоп има монитор, тастатура, глувче, notepad, телефон и повеќе Растеглив тастатура послужавник.
Состави : нема собрание потребно - само ја отвори кутијата и да почне да стои.
Спецификации : >>> Висина прилагодува од 6.7 да 16.10 инчен (17.0~41.0 cm) Destop површина : 31.9 инчен x 20 инчи (81x52cm) Стапало е 24 инчен x 21 inche (61x53.5cm) Нето тежина : 35lbs (16kgs) Max. Вчитување на работната површина : 35lbs (16kgs) Max. Вчитување на тастатурата фах : 6.6 lbs (3kgs) Материјал : еко-пријателски трајни ламинат particleboard

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
dsupport
Број На Модел На:
ZHLB-2NH
Апликацијата Лаптоп Големина На:
>20
Материјал:
дрво+ метал
Тип:
Седат-Стои Биро Стој
Производи во категоријата