.

.

2017 професија латинска Танц Облечи Жени, Девојки Румба Ча-ча Здолниште Ballroom Конкуренција Костим Облека Везови Танц Облечи

2017 професија латинска Танц Облечи Жени, Девојки Румба Ча-ча Здолниште Ballroom Конкуренција Костим Облека

DEN 2341.44

Од стоката
Во магацинот


Материјал : spandex/камења/монистра
Големина : XXS-6 XL(може да биде слободен да го направи,ве молиме испратете ја вашата висина,тежина,градите,половината и колковите на продавачот,ова е многу важно!)
S : Градите : 78-84cm;Половината : 62-66cm;Хип : 83-88cm;Рамо : 36cm.
У : во Градите : 83-88cm;Половината : 66-70cm;Хип : 87-92cm;Рамо : 37cm.
L : Градите : 87-92cm;Половината : 70-74cm;Хип : 91-96cm;Рамо : 38cm.
XL : Градите : 91-96cm;Половината : 74-78cm;Хип : 94-98cm;Рамо : 39cm.
XXL : Градите : 95-100cm;Половината : 78-83cm;Хип : 97-102cm;Рамо : 40cm.
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Lycra,Модални,Полиестер,Памук,Spandex,Ацетат
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
BM293
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Материјал:
Spandex/rayon/Памук/Полиестер
Танц Стил:
стомакот танцување / латинска
Пол:
жени/девојки/момчиња /мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
Како слики
Производи во категоријата