.

.

50 парчиња/многу Кристал Ножици Отстранлив Прст Остатокот Танг Опашка Помине Clavo Де кока Кола Фризирање Алатки Делови M:2.5*0.5 mm

50 парчиња/многу Кристал Ножици Отстранлив Прст Остатокот Танг Опашка Помине Clavo Де кока Кола Фризирање Алатки

DEN 5280.00

Од стоката
Во магацинот

Превозот : 1. Ние брод во светот. Сите барања мора да се направи во првите 5 дена од денот на пристигнувањето. Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.5 mm
Друг производ може да се допаѓа :
Ветувањето : 1. Но, некои пати меѓународниот испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставници за помош.Големина на прст остатокот режа танг : М : 2. достапен начин на превозот услуга. Купувачот inf : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни.Во зависност од varias дисплеи(компјутер,мобилен телефон,ipad et al),не може да биде малку прифатливо разлика(бојата или обликот)помеѓу фотографии и производи,сакаат ќе може да го разбере.Големината на режа пригушувач : М : 3. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Враќање : 1.Ви благодариме!
.
50 парчиња/многу Кристал Ножици Отстранлив Прст Остатокот Танг Опашка Помине Clavo Де кока Кола Фризирање Алатки Делови M : 2.5 mm
Answer : ___________________________ Note :
1.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
HZ-014
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
2.5MM
Тип На Објект:
Стил Додаток
Производи во категоријата