.

.

Обичај цветни тапети,Сон прекрасни цвеќиња,стереоскопски 3D позадина за дневна соба ресторан спалната соба водоотпорен позадина

Обичај цветни тапети,Сон прекрасни цвеќиња,стереоскопски 3D позадина за дневна соба ресторан спалната соба

DEN 1435.00
DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот

Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6).Според квадратен метар избор Количина(Слика).Одберете материјал.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom 3 d mural ретро цвет бојадисана троседот во спалната соба ТВ поставување ѕидни тапети US$ 30.90 /метар квадратен
Сопствени 3 D ресторан позадина црно-бели рекорд позадина дневна соба ресторан КТВ позадина мурали не-плетени ткаенини US$ 30. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри.99 /метар квадратен
Обичај 3 d позадина Борови шуми mural бојадисана троседот во спалната соба Veranda позадина позадина олеснување жито материјал US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај модерна 3 d mural пиво бар КТВ хотел кафе поставување на ѕид позадина позадина US$ 30.
Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Како да поставите цел 1. Како на пример : Ако треба 7-7.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D mural позадина трпезарија влезот ходникот позадина позадина Европската слики од цвеќиња US$ 30.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7. На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom 3 d модерна mural Bookcase враќање на античките начини На бојадисана спалната соба студија кафе позадина ѕид US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај mural позадина Живеење Јадење кафе lounge bar позадина позадина 3 D ретро дрво US$ 29. Тоа е Важно . Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) .00 /метар квадратен
.Купи сега. Целосно плаќање.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри . Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај цветни тапети,Сон прекрасни цвеќиња,стереоскопски 3 D позадина за дневна соба ресторан спалната соба водоотпорен позадина
Бесплатен превозот custom 3 d mural школки рака-насликани стил спалната соба позадина позадина ТВ US$ 30.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
11462413
is_customized:
Yes
Користи:
На седи соба, спална соба, ТВ, ресторан и хотел
Производи во категоријата