.

.

Енергија Нараквици Алки За Мажи Или Жени

Енергија Нараквици Алки За Мажи Или Жени

DEN 858.24

Од стоката
Во магацинот

Превозот Време за Ракување со времето : 2 работни дена за време на Испорака : 8-15 работни дена Враќање / Поврат 1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.ние ќе се потрудиме да ви обезбеди добра услуга. Контактирајте со НАС Во Продавница, клиентите задоволство доаѓа на прво : Проверете она што нашите клиенти се каже во нашите повратни информации рејтингот! Меѓутоа, ако некои причини ти падна задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме ни e-mail на Aliexpress порака. Направи вашето тело здрав и силен 3. Ние решавање на 100% на сите спорови, одговор на сите прашања и прашања во рок од 24 часа, како и гаранција дека и двете страни ќе бидат среќни и задоволни. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Направи вашето тело се чувствуваат повеќе флексибилни ве Молиме да не контактирате доколку ви треба сопствени-направи Плаќање 1. Енергијата хривнија напредна технологија накит е обликувано од највисок квалитет хируршки Нерѓосувачки Челик (316 L), се протега на притисок-одговара капи за да се обезбеди и магнетни и ЕЛА внесува во рамките на енергија нараквици
Енергија Хривнија Функција 1.спорт нерѓосувачки челик силикони хривнија боја : црно - бело-розева -црвено - синабраун 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нивоа на негативни јони се присутни во различни средини се потенцира недостатокот на негативни јони во нашата секојдневна домашна средина. Сите физичка и ментална активност е контролирана од страна на електромагнетни полиња произведени од страна на електро-хемикалии (јони) во телото.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
sk-sl010
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Затворач Тип:
Лесно-кука
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Материјал:
Силикони
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Повик/Спортски
Компатибилност:
Никој
Функција:
анти-замор хривнија
енергија хривнија:
1500-2000 јони
Гаус:
Над 2000GS
Големина:
220*10*3mm, can adjust
На дното од нерѓосувачки:
ЕЛА, Германиум, Магнет, Негативни јони, итн.
Производи во категоријата