.

.

MJD8053 Неизмерна Љубов Скриени Завртка на Дното Cremation Keepsakes Спомен Накит Пепел Ѓердан (ЗЛАТО)

MJD8053 Неизмерна Љубов Скриени Завртка на Дното Cremation Keepsakes Спомен Накит Пепел Ѓердан (ЗЛАТО)

DEN 363.00
DEN 426.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
MJD8053
Pendant Големина:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
бесконечна
Компатибилност:
1 кубни инчи
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
Погребот Накит, Спомен Накит, или на Сеќавањето за Накит
Корисни:
Како Извонреден Начин за да Отпразнувам Некој Близок
Карактеристики:
Никогаш не ' рѓа, ги кородираат или Дамка
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
боја:
Сјајна Сребро, Злато, Розово Злато, Црна, Розова,Bule,Purpple Итн
Производи во категоријата