.

.

2017 Лето Деца Фустани девојки облека корејски Бренд Цртан филм Графити без Ракави Chiffon Принцеза се облекуваат Дете Девојки Облека A229

2017 Лето Деца Фустани девојки облека корејски Бренд Цртан филм Графити без Ракави Chiffon Принцеза се облекуваат

DEN 475.00
DEN 593.76

Од стоката
Во магацинот


ГОЛЕМИНА : 7 Одговара : (12-24 M) Висина : 85-90cm
ГОЛЕМИНА : 9 Одговара : (3 Years) Висина : 95-100cm
ГОЛЕМИНА : 11 Одговара : (4 Years) Висина : 105-110cm
ГОЛЕМИНА : 13 Одговара : (5 Years) Висина : 115-120cm
ГОЛЕМИНА : 15 Одговара : (6-7 Years) Висина : 125-130cm
СИТЕ ПРЕДМЕТИ СЕ ВО ПОПУСТ !!!

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 24M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
a229
Силуета:
А-Линија
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер,Voile,Ацетат,Spandex,Најлон,Памук,Микрофибер,Чипка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
babzapleume
Јака:
О Деколте
фустани девојки:
prinsessenjurken meisjes
kinderkleding:
moana фустан
Девојки Облека:
деца девојка фустани
облека enfant:
Принцеза Се Облекуваат
vestido мини:
фустан за девојка
vestido princesa софија:
фустан на лутина
девојки фустан свадба партија деца:
девојка се облекуваат
vestido бела и н а fera:
деца фустани за девојки
cinderela:
девојки фустани
цвет девојка:
девојка
Производи во категоријата