.

.

Цитати Бог Ме Сака Оваа Знам Винил Ѕид Налепници За Спалната соба Уметност Mural Ѕид Decal Срцето Шема Дизајн Бебе Соба Оркестарот SY232

Цитати Бог Ме Сака Оваа Знам Винил Ѕид Налепници За Спалната соба Уметност Mural Ѕид Decal Срцето Шема Дизајн

DEN 248.00
DEN 321.60

Од стоката
Во магацинот


Производ Inforamtion : Број : SY232 Големина S : 42x27cm M : 57x36 см, L : 66x42cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Таа е поголема од информацијата

боја:
H606 Портокал, H625 Кафе Браун, H601 Бела, H627 Сива, Друга боја
Големина:
42x27cm, 66x42cm, 57x36cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
SY232
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
боја:
сите бои на дијаграм
Материјал:
Винил пвц
Големина:
Small
Корисни:
Спална соба , дневна соба , parlour
Производи во категоријата