.

.

Оригиналниот I/O Одбор(читач на картички одбор/USB/Аудио одбор) За Thinkpad W700 W700DS Серија,P/N 55.4Y902.001 (100101)

Оригиналниот I/O Одбор(читач на картички одбор/USB/Аудио одбор) За Thinkpad W700 W700DS Серија,P/N 55.4Y902.001

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Опис име на Производ : I/O Одбор Дел Број # : 55.4 Y902.001 Состојба : Акции Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : W700 W700 DS Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc I/O Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Таа е поголема од информацијата

Должина на кабел:
io одбор
Бренд Име:
ZMUK
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
w700
Пакет:
No
Производи во категоријата