.

.

13.3 LCD Лаптоп LED Екран За HP ПАВИЛЈОН DM3-2010US DM3-3011NR CLAA133WB01A

13.3 LCD Лаптоп LED Екран За HP ПАВИЛЈОН DM3-2010US DM3-3011NR CLAA133WB01A

DEN 3456.00

Од стоката
Во магацинот


Целосна гаранција за првите 3 месеци по продаде .
Findusall е онлајн продавница со 24 часа e-mail услугата и enquriy услуга. Ве молиме проверете ги LCD екран со големина и резолуција. лаптоп модел и големина. Оваа точка е на LCD екранот , не лаптоп.Тестирани парична казна befoe превозот! Одговара лаптоп модели : B133 XW01 V. LCD физичка резолуција пиксели . LCD екран со големина и резолуција. Услови за Продажба
Ние ги охрабруваме трговија на големо нарачки и ќе заработи голем попуст ако треба големи количини. Контактирајте со нас
Е-мејл поддршка : 24 часа
Порака поддршка : 24 часа
Магацин Отворено време : од понеделник до петок, од 8 : 30 часот до 17 : 30 ЧАСОТ. Податоци конектор Игли (20pin, 30pin,40pin,50pin) и позиција
4. Еден лаптоп модел можеби има неколку екран модели во различни димензии, резолуција. Испорака детали
Ние превозот во светот
Некои земји можеби не се постигне поради шпедиција покрие опсегот или воздухопловната контрола.
Големина : 13. Ве молиме проверете тип на осветлување(LED или 1 CCFL, 2 CCFL)
Како да се купат право екран ?
Ве молиме проверете :
1. Ве молиме проверете ја физичката резолуција пиксели на LCD екранот.3 " Не-допир Резолуција : 1366 X768 Конектор Тип 40 pin екран осетлив на допир БЕЗ Осветлување Тип LED Светлото Заврши Мат или Сјајна,во зависност од нашиот вистински акции Гаранција 3 Месеци
Состојба Сосема Нов.
Предмети гаранција 6 месеци.
Ве молиме контактирајте со нас за RMA за враќање DOA објект во рок од 7 дена.Во текот на 3 месеци е ограничена гаранција, Ограничена гаранција е со делумна пријава поради носат.
Продавачот се плати за resending цена , купувачот ја плати за враќање на трошоците ако exhcange услуга за DOA објект За нас
Ние сме Компанија деловна Продажба.
Плаќање
Ние Прифаќаме Aliexpress Зачувам Плаќање .

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
PZAscreen
Број На Модел На:
B133XW03 V. 1 V. 5 CLAA133WB01A
Компатибилен Бренд:
DELL,HP/Compaq
Примена:
Лаптоп
Компонента Тип:
Лаптоп со LCD Екран
Производи во категоријата