.

.

Трговија на големо 10piece Мексико Кактус Нараквици Жени Мажи Најдобар Пријател Подароци од не ' Рѓосувачки Челик Сребро Синџир на Модни Нежен Хривнија BFF

Трговија на големо 10piece Мексико Кактус Нараквици Жени Мажи Најдобар Пријател Подароци од не ' Рѓосувачки

DEN 684.00
DEN 768.00

Од стоката
Во магацинот


Трговија на големо 10piece Мексико Кактус Нараквици Жени Мажи Најдобар Пријател Подароци од не ' Рѓосувачки Челик Сребро Синџир на Модни Нежен Хривнија BFF

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
B044
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Жените
Occassion:
Свадба Партија Роденден Ангажман Годишнината
Стил:
моден трендовски едноставна
Lenght:
15+6cm
Обликот:
кактус
Примена:
Подароци За Неа
хривнија Тип:
Хривнија Femme Pulseras Mujer
Производи во категоријата