.

.

50pcs Бесплатен превозот Grade10.9 челик со црна М2/М2.6/M3 Хексагонални Штекер Завртка Модел Само Прислушување Завртки Говорникот

50pcs Бесплатен превозот Grade10.9 челик со црна М2/М2.6/M3 Хексагонални Штекер Завртка Модел Само Прислушување

DEN 23.00
DEN 26.88

Од стоката
Во магацинот

50pcs Бесплатен превозот Grade10.9 челик со црна М2/М2.6/M3 Хексагонални Штекер Завртка Модел Само Прислушување Завртки Говорникот
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M2.6, M2, M3
Должина:
25mm, 30mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 20mm, 16mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М2/М2.6/М3
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Производи во категоријата