.

.

Чипови ahoy закрпи за облека, железо на закрпи diy колачиња везови печ applique parches ropa налепници за облека 5pcs

Чипови ahoy закрпи за облека, железо на закрпи diy колачиња везови печ applique parches ropa налепници за облека

DEN 112.00
DEN 169.44

Од стоката
Во магацинот

1. Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре. 2. Место памучна ткаенина над печ. 3. Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди. 4. Железо во внатрешноста на облека под печ 30 секунди. Можете да додадете неколку конци да се направи повеќе солидна. Нека се лади и тоа е во РЕД! Ако не, повторете последниот чекор, како што е потребно. По продажба-услуга и повратни информации : Ние ќе ги провери производот внимателно пред да испрати пратката, ако производот има било каков проблем, ве молиме да не остави негативни или отворен спор, контактирајте со нас прво , ние ќе ние ќе го реши проблемот за вас ! Ви благодариме за вашето разбирање : )
Квалитет : 5pcs
Големина : 2.13 во(5.4 cm)*1.97 во(5cm)
Чипови ahoy закрпи за облека, железо на закрпи diy колачиња везови печ applique parches ropa налепници за облека 5pcs

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
DZ-572-5
Техника:
Извезена
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
2.13in(5.4cm)*1.97in(5cm)
Бренд Име:
lacontrie
боја:
Браун
Шема:
Колачиња,Чипс ahoy
Примена:
Облека,Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Чевли,капи,торба
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Маж,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање:
мало
снабдувач:
Кина Производител
Стил:
Железо-На,Шие-на
Производи во категоријата