.

.

Cafele ЕУ Двоен Приклучок USB Полнач за DC 5V 2.4 НА 12W Универзална Преносни Патување Ѕид Адаптер Мобилен Телефон Полнач за iPhone, Лаптоп

Cafele ЕУ Двоен Приклучок USB Полнач за DC 5V 2.4 НА 12W Универзална Преносни Патување Ѕид Адаптер Мобилен

DEN 312.00
DEN 479.04

Од стоката
Во магацинот


Cafele Двојна USB Полнач
Полначот 2 уред simulataneously во нивното оптимално полнење брзина, вкупно излез 2.4 A .
Полнење Направи Попаметни
Се изгради во smart технологијата за откривање на сите поврзани уреди, се приспособат на излез соодветно на тоа, и да се обезбеди постојан напон за да се минимизира време на полнење.
Ко lorful PC & Кристално Јасно Акрилик Двоен Слој Школка
Комбинираат PC и Акрилни Материјали, а не само добар изглед, но исто така и заштита на полначот од висока температура и оган опасност.
100% Безбеден Полнење
Преполнувањето, прегревање , Повеќе Моќ, Повеќе од Валутата, Преку Притисок, Висока Температура и Краток Спој заштита.
Сигурниот LED индикатор
Лесно да се разбере кога не полначот не е правилно вклучен во штекер благодарение на вградениот LED индикатор.
Полнење Брзина
За Сите iphone телефони, ipod-ови е 1А Излез ; Сите i Pad е 2.4 Еден Излез Макс За Андроид Телефони : Samsung Galaxy S6 / S6 Работ , Samsung Галакси S5 , S4 , S3 , S2 , Галакси Забелешка 2 , 3 ; Motorola Droid RAZR MAXX, Motorola X; HTC One X V S , итн се 1А да 2.4 Еден Излез За Амазон поттикне е 0.5 А За Други Уреди : Сите USB полнење на уреди се 1А да 2.4 Еден Излез.
Шопинг Забелешка :
1. Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен.
2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Пакет се вклучени :
1 * Dual usb полнач

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна, Розово Злато, Злато
Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
CAFELE
Квалитетот сертификација:
FCC,CE,CCC,RoHS
Компатибилен Бренд:
Универзална
Тип:
Патување
На текст:
100-240V/0.2 A
Број На Модел На:
ЕУ Приклучок
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Излез:
5V/2.4 НА
Излезен Интерфејс:
USB
USB Порти:
2
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Од Моќ:
12W MAX
од стави:
DC 5V 0-2.4 x2 max
Производи во категоријата