.

.

Нерѓосувачки челик Внатрешни надворешни Задниот Браник Заштитник Sill Багажникот Упатуваа Плоча Трим одговара за 2009- Dodge Патување/Jcuv

Нерѓосувачки челик Внатрешни надворешни Задниот Браник Заштитник Sill Багажникот Упатуваа Плоча Трим одговара

DEN 3240.00
DEN 3600.00

Од стоката
Во магацинот

Ако производот повеќе од должината и тежината на поштата регулатива, ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Колет" или "ЕМС експрес" .
"e Packet" : обично 10 дена 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса. Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
Ние сме посветени на серверот на нашите клиенти во секое време за својата 100% задоволство.
"Кина Пост Воздух Mail" или "Кина Пост Воздух Колет" : На времето на пристигнувањето на пакетот испорака земјата е различно, тоа не е исто. Пакетот ќе биде во 20 дена - 80 дена за да стигнат до вашата адреса.
Ние ќе се справи и да го реши вашиот проблем веднаш
. Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен. Превозот :
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.
Повратни информации и Спорот :
Ние ќе ја напуштат повратни информации по приемот од cutomer. Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во рок од 15 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Ве молиме кажете ни ако имаш било какви проблеми со вашето купување.Во случај да добиете неисправни или погрешно објект,ние ќе бидеме среќни да ви даде замена.
Предмети мора да се врати во 7 дена по приемот.
Сите купувачи се согласија парцела пристигнување време, ако не се согласувате, ве молиме да не купи!
Плаќање :
Прифаќаме само за плаќање преку Aliexpress
Политика На Враќање :
Ние ќе бидат одговорни за било каква продаваат предмети.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Педали
Име На Модел:
Dodge Патување/Jcuv
Патување-Година:
2010,2009,2011,2015,2014,2012
Бренд Име:
LB
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Dodge Модел:
Патување
Година:
2009-2016
Специјални Функции:
Декоративни заштита
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
1.2kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата