.

.

Сет Од 3 Палење Серпентина На Приклучокот Молив За Bmw e39 e46 e53 e60 e63 e66 e65 e70 x3 745 325 0221504100/12137551260/12131712219

Сет Од 3 Палење Серпентина На Приклучокот Молив За Bmw e39 e46 e53 e60 e63 e66 e65 e70 x3 745 325 0221504100/12137551260/12131712219

DEN 3060.00
DEN 3600.00

Од стоката
Во магацинот

8 L V8
За 2006-2008 BMW 750li 4.8 L V8
За 2003-2005 BMW Z4 3.0 L L6
За 2010 година BMW 528i XDrive 3.0 L L6
За 2003-2004 BMW 330i 3.0 L L6
За 2003-2005 BMW 530i 3.net
веб-сајтот на tracking : www.4 L V8
За 2006-2010 BMW 650i 4.8 L V8
За 2004-2006 BMW 760i 6. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел.8 L V8
За 2004-2005 BMW 645ci 4.2 L L6
За 2004-2009 Ролс Ројс Фантом 6.0 L L6
За 2003-2004 BMW 330xi 3.4 L V8
За 2006-2010 BMW 550i 4.5 L L6
За 2006-2008 BMW Z4 3.
Сет Од 3 Палење Серпентина На Приклучокот Молив За Bmw e39 e46 e53 e60 e63 e66 e65 e70 x3 745 325 0221504100/12137551260/12131712219
OE БРОЕВИ
0221504100
12137551260, 12131712219
12137594935, 12137594936
12137594937, 12137594938
1712219, 1712223, 7551260
0040100324
597064 597091
DMB877
За 2003-2005 BMW 325ci 2.2 L L6
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.0 L L6
За 2003-2005 BMW 525i 2.0 L L6
За 2004-2005 BMW 545i 4.0 L L6
За 2010 година BMW 535i XDrive 3.4 L V8
За 2004-2009 БМВ Х5 4.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.5 L L6
За 2010 година BMW 528i 3.4 L V8
За 2006-2008 BMW 750i 4.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.2 L L6
За 2005-2006 BMW X3 3.0 L L6
За 2005-2006 BMW X3 2. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.7 L V12
За 2001-2002 Z3 3.8 L V8
За 2002-2005 BMW 745i 4.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, тоа може да биде
право на гаранција поправка.4 L V8
За 2001-2006 BMW M3 3.5 L L6
За 2003-2005 BMW 330ci 3.5 L L
За 2003-2005 BMW 325i 2.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.0 L L6
За 2010 година BMW 535i 3.5 L L6
За 2004 BMW X3
За 2003-2006 БМВ Х5 3.0 L V12
За 2007-2008 BMW Alpina B7 4.4 L V8
За 2002-2005 BMW 745li 4.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
KENOVI
Мерен Опсег:
палење серпентина
Hysteresis:
12137551260
Чувствителност:
Смоли и пластика
линеарна:
0221504100
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Резолуција:
LIG-19013-3
Повторливост:
12131712219
Применливи модели:
BMW
Производи во категоријата