.

.

Лето Жените Фармерки Плус Големина Жените Искинатите Фармерки Дупка Жените Тексас Панталони Бели Домот корејски Тексас Панталони S-5XL

Лето Жените Фармерки Плус Големина Жените Искинатите Фармерки Дупка Жените Тексас Панталони Бели Домот корејски

DEN 1192.00
DEN 1402.56

Од стоката
Во магацинот


Plz следат табелата да изберете големина. Големина на Половината Hipline Thight Должина инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm S 24.80 63 37.01 94 20.47 52 33.86 86 М 25.98 66 37.80 96 21.26 54 34.25 87 L 27.56 70 38.58 98 21.26 54 34.25 87 XL 28.74 73 38.58 98 21.65 55 34.65 88 2 XL 29.92 76 39.37 100 21.65 55 34.65 88 3 XL 31.50 80 40.16 102 22.05 56 35.04 89 4 XL 32.68 83 41.73 106 22.83 58 35.04 89 5 XL 33.86 86 42.52 108 22.83 58 35.43 90 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Оваа големина е Азија големина, малку помал од Европска големина, ве молиме имајте во предвид!
Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење!!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Измијте:
Потресени,Кајгана Се Мијат,Медиум
Бренд Име:
DULITINA
Декорација:
Измиен,Батон,Шема,Џебови,Лажни Патентите,Дупка,Искинале
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Одговара Тип:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
жените искинатите фармерки
Фармерки Стил:
Директно
Должина:
Ankle-Length Pants
Производи во категоријата