.

.

Нови ПВЦ 12 Парче Трендовски Повеќе Стилови Висока Пета Сандала Чизми Чевли за Барби Кукли се Облекуваат Muoticolor Кукли Додатоци

Нови ПВЦ 12 Парче Трендовски Повеќе Стилови Висока Пета Сандала Чизми Чевли за Барби Кукли се Облекуваат Muoticolor

DEN 167.52

Од стоката
Во магацинот

39 инч
- Имајте на ум :
- Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во големина
- Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ние ќе го организира превозот ASSP. Ве молиме да се разбере
Пакетот Вклучува :
12 Парови Барби Чевли
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.
Опис :
- 12 пара модерни чевли за барби и лесно да се носат(високи потпетици со рамни чевли, високи чизми, сандали)
- Висок квалитет флексибилни ПВЦ, Стилски дизајн и таписерии изработка
- Избрани стилови на чевли за вашиот Барби кукла декорација
- Единствена Должина : Околу.02 инч
- Портокалова Висока Пета Сандала (L x W x H) : Прибл.12 инч
- Црвена Висока Пета Чевли (L x W x H) : Прибл. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.18 инч
- Зелена Висока Пета Сандала (L x W x H) : Прибл.78 инч
- Виолетова Висока Пета Сандала (L x W x H) : Прибл.18 инч
- Сребрена Висока Пета Чевли (L x W x H) : Прибл.10 инч
- Розова Висока Пета Чевли (L x W x H) : Прибл.78 инчен
- Материјал : ПВЦ
- Боја : Мулти-обоени
- Црвена Висока Пета Сандала (L x W x H) : Прибл.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.Во светот превозот, само освен неколку земји . Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.78 инч
- Флуоресцентна Зелена Пета Сандала (L x W x H) : Прибл.74 инч
- Сина Висока Пета Сандала (L x W x H) : Прибл.Време На Испорака :
6.25 инч
- Виолетова Висока Пета Сандала (L x W x H) : Прибл.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Предупредување:
Не за деца под 3 години
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Број На Модел На:
Кукли Чевли
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
MagiDeal
боја:
различно обоени
Производи во категоријата