.

.

Меки Силиконски Бенд 20mm Ширина Garmin Fenix 5s Силикони Рака Отворено Спорт Бенд Брзо Ослободување Watchband за Garmin Fenix 5s

Меки Силиконски Бенд 20mm Ширина Garmin Fenix 5s Силикони Рака Отворено Спорт Бенд Брзо Ослободување Watchband

DEN 324.00
DEN 720.96

Од стоката
Во магацинот


Име на производ спорт силикони бенд за Garmin Fenix 5 S
Материјал
силикони
Големина 20mm ширина
Боја
црна, бела, сина, црвена, итн предметна Тежина
22g
Компатибилен За
За Garmin Fenix 5 S
Контактното Пакување Polybag. Превозот Начин
Со ПОСТ
ЗАБЕЛЕШКА : Овој линк е САМО за замена на рака. НЕ вклучувајќи smart watch или било какви додатоци во слика.
НЕ вклучувајќи го конекторот иглички.
Различни видови на опрема, додека пребарувате ќе имаат малку боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет Листата :
1x Замена силикони бенд
2 x Инсталирате алатки
Портокал
1. Нарачки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена по денот на приемот на плаќање.
2. Објекти обично се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, доаѓа со следење на броеви. Тоа може да се постигне повеќето земји во рамките 15-39 дена.
3. Тоа ќе биде потребно долго време за да се дојде со воздух mail. Ако не сакате да се чека толку долго, pls избере да се Изречни или да се купи од другите.
4. Ние само ќе го следат вашата адреса и купувачот име наведени во ЗАЧУВАМ плаќање за испорака. Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1. За погрешни испраќаат предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ја ќе десните или враќање на вас. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација, ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем за вас.
2. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција, секој ставки за да се прекрасни.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации. Ве молиме да ни нудат можност да дознаете нашите грешки и надомести вас.

Таа е поголема од информацијата

Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бренд Име:
ANBEST
Број На Модел На:
GMFNX5SEF
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
метал тока
Бендот Должина:
22.5 cm
Објектот:
Силиконски бенд за Garmin Fenix 5S
Материјал:
Силикони
Бендот Големина:
Ширина
Бои:
црна, бела, сина, ЦРВЕНА, виолетова, итн
конектор:
Без Приклучок Иглички
Capatible Модел:
За Garmin fenix 5S види бенд
Стил:
Отворено Спорт
Пакет:
Polybag
одговара на зглобот:
6.7 инчи-8.85 инчи (170mm-225mm)
Инсталација Метод:
Лесно Се Вклопуваат
Производи во категоријата