.

.

4 големини розова Накит, Кутии и Пакување на Организаторот за Нараквица Види Гроздобер Накит Кутија Големи Прилагодено Лого Накит Пакување

4 големини розова Накит, Кутии и Пакување на Организаторот за Нараквица Види Гроздобер Накит Кутија Големи

DEN 1920.00

Од стоката
Во магацинот


4 големини розова Накит, Кутии и Пакување на Организаторот за Нараквица Види Гроздобер Накит Кутија Големи Прилагодено Лого Накит Пакување

Таа е поголема од информацијата

боја:
прилагодено лого
Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
прстен кутија
Шема:
Мустаќи,Ниту,Chevron,Зебра
Материјал:
Картон
ОЕМ:
прифатете
Производи во категоријата