.

.

2018 НОВИ Пристигнување Батеријата Вратата Покрие Капак Капа Поправка Замена Дел Пластика За Nikon D3200 D3300

2018 НОВИ Пристигнување Батеријата Вратата Покрие Капак Капа Поправка Замена Дел Пластика За Nikon D3200 D3300

DEN 81.00
DEN 134.40

Од стоката
Во магацинот


Батеријата Вратата Покрие Капак Капа Поправка Замена Дел Пластика За Nikon D3200 D3300
Спецификација :
Име На Производ : Капакот На Батеријата
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Тежина : 10g
Опрема (За референца) :
За Nikon D3200 D3300
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)
3.Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
4.Ве Молиме Споредете Ги Поклопецот На Батеријата Со Твоите Оригиналот Пред Купување!
Пакетот Вклучува :
1x Капакот на Батеријата

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
FOTGA
Број На Модел На:
1x Капакот на Батеријата
Пакет:
No
Производи во категоријата