.

.

Oge Wiper Ножеви За Џип Renegade 2014 2015 2017 22+20 Шофершајбната Автомобил Додатоци

Oge Wiper Ножеви За Џип Renegade 2014 2015 2017 22+20 Шофершајбната Автомобил Додатоци

DEN 725.00
DEN 1007.52

Од стоката
Во магацинот


Автомобил Направи : За Џип Renegade
Година : 2014-2017
Пред Големина : 22" & 20"

Oge Refills користи напредна технологија, лента површината се справи со три посебни третман (SP-флуор мазива, обложување третман, N-chlorinated), high-definition, тивко, се носат.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
чистење на шофершајбната стакло
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Име На Модел:
CPC1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Година:
2017Year
Објектот Висина:
20inch
Jeep Модел:
Renegade
Материјал Тип:
Природна Гума
Renegade-Година:
До 2015
Бренд Име:
oge
Објектот Ширина:
22inch
квалитет:
Висок квалитет
За година:
2014 2015 2016 2017
Автомобил модел:
За Џип Renegade
Големина:
22''+20''
Производи во категоријата